Tinkleliai rėmeliai

Tai puikus būdas apsaugoti patalpas nuo vabzdžių ir nešiojamų pūkų ar kitų ore sklandančių dalelių, tuo pačiu ir užpildyti patalpas grynu oru.

Tai lango angoje įmontuojamas specialus rėmelis su tinkleliu, tvirtinamas prie lango rėmo specialiais laikikliais. Šio tipo tinkleliai yra dviejų rūšių - paprasti ir su papildomai montuojamais šepetėliais, kurie apsaugo nuo vabzdžių patekimo pro tarpelius, susidariusius dėl nelygių paviršių.

Tinkleliai yra atsparūs drėgmei, šalčiui, karščiui. Šie apsauginiai tinkleliai gali būti paprastai sumontuojami ant langų pagal poreikį, todėl tais atvejais, kai tinklelio nesinori palikti ant lango, pasibaigus vabzdžių ir žiedadulkių sezonui, juos galima lengvai nuimti ir sandėliuoti iki kitų metų.

Tinkleliai rėmeliai nuo vabzdžių, uodų, žiedadulkių ypač tinka langams, kurie atsidaro į vidų arba pakeliamiems į viršų. Tai ilgaamžė sistema, kuri dėl savo pilkos spalvos yra beveik nepastebima ir netamsina patalpos. Rėmelius galima gaminti su antialerginiais tinkleliais, tik tokie yra tankesni, tamsesni ir labiau pastebimi.

Tinkleliai rėmeliai montuojami langų išorėje ar ant rėmo. Rėmeliai gali būti baltos ar rudos spalvos.
Tinklelių ypatumai

  • tinklelis plonas, todėl beveik nepastebimas;

  • gaminamas ir su antialerginiu tinkleliu;

  • tvirtas ir stabilus rėmelis;

  • atsparūs aplinkos poveikiams.


Tinklelių rėmelių galerija