Roletai Diena-naktis

Tai labiausiai mėgstamas mūsų klientų roletų tipas. Funkcionalumas ir patogumas viename. Roletai Diena-naktis ne tik puošia langus, bet reguliuoja šviesos patekimą į patalpą, bei pridengia vaizdą iš lauko į vidų, o iš vidaus puikiai matoma lauko aplinka. Šie roletai gaminami iš dvigubo audinio ir dėl to šviesos kiekio kontroliavimas jūsų namuose ar įmonės patalpose taps labai paprastas ir lengvas. Roletai Diena-naktis pagaminti iš dvigubo audinio su permatomomis ir nepermatomomis juostomis, todėl reguliuojant juostų persidengimą galima padidinti arba sumažinti į patalpą patenkančios šviesos srautą.

Roletai yra įmontuojami į specialią kasetę, kuri slepia jų mechanizmą ir apsaugo audinį nuo dulkių bei nešvarumų. Roleto mechanizmo spalvą galite lengvai derinti prie interjero, nes galite rinktis iš kelių mechanizmo spalvų: balta, sidabrinė, antracito, šviesaus ąžuolo ir auksinio ąžuolo. 

Roleto kasetė gali būti montuojama ant lango stiklajuostės, lango rėmo, ant sienos, prie lubų.

Roleto audinį galite užfiksuoti naudojant grandinėle. Tempiant ją, roletą galima pakelti ar nuleisti iki norimo aukščio ir užfiksuoti tam tikroje vietoje.

Roletų Diena-naktis pasiūloje yra platus audinių spalvų ir raštų pasirinkimas, taigi lengvai priderinsite roletus prie namų interjero. Šių roletų audinių priežiūra nereikalaujanti daug laiko, audiniai lengvai valomi drėgna šluoste.  Audiniai itin kokybiški ir patvarūs.

Roletų ypatumai

  • tinka visų rūšių langams;

  • atveriant langą bet kurioje padėtyje, roleto audinys lieka prigludęs prie stiklo dėl kreipiančiųjų;

  • audinys yra susuktas į ritinį ant vamzdžio ir uždengtas specialiu aliumininiu profiliu;

  • lengva kontroliuoti šviesos srautą į patalpą;

  • puiki alternatyva užuolaidoms.


Roletų Diena-naktis galerija