Kasetiniai roletai

Ieškote šiuolaikiško, ilgaamžio roletų sprendimo? Kasetiniai roletai - itin praktiškas pasirinkimas. Jie yra modernaus dizaino ir maksimaliai apriboja šviesos patekimą į patalpas. Šie roletai tinka tiek mediniams, plastikiniams, tiek aliuminio langams. Kasetinius roletus lengvai priderinsite ir prie klasikinio, ir prie išskirtinio namų ar biuro interjero. Šie roletai dažniausiai yr derinami su užuolaidomis.

Kasetiniai roletai yra montuojami į specialią kasetę, kuri slepia jų mechanizmą ir apsaugo audinį nuo dulkių bei nešvarumų. Roleto mechanizmo spalvą galite lengvai derinti prie interjero, nes galite rinktis iš kelių mechanizmo spalvų: balta, sidabrinė, antracito, šviesaus ąžuolo ir auksinio ąžuolo. 

Roleto kasetė gali būti montuojama ant lango stiklajuostės, lango rėmo, ant sienos, prie lubų.

Roleto audinį galite užfiksuoti naudojant grandinėle. Tempiant ją, roletą galima pakelti ar nuleisti iki norimo aukščio ir užfiksuoti tam tikroje vietoje.

Mūsų asortimente platus audinių spalvų ir raštų pasirinkimas, todėl tikrai rasite sau tinkančius prie namų interjero. Kasetinių roletų audinių priežiūra paprasta, audiniai gerai valosi su drėgna šluoste.

Pasirinkę šį roletų tipą, ne tik greitai ir nebrangiai atnaujinsite ir pagyvinsite namus, bet ir pasislėpsite nuo nepageidaujamų žvilgsnių iš lauko.     

Roletų ypatumai

  • tinka visų rūšių langams;

  • atveriant langą bet kurioje padėtyje, roleto audinys lieka prigludęs prie stiklo dėl kreipiančiųjų;

  • audinys yra susuktas į ritinį ant vamzdžio ir uždengtas specialiu aliumininiu profiliu;

  • valdomi grandinėle;

  • gaminami tik iš kokybiškų ir ilgaamžių medžiagų.


Kasetinių roletų galerija